Hizmetlerimiz

PROTEZ TIRNAK

Distribütörü olduğumuz kalliteli Alman firmasının, jel uygulamasıyla yaptığımız elinize yeni bir form kazandıran , uzatma uygulaması tips ve takma tırnak kullanmadan direk jel ile yıllarca kullanabileceğiniz uygulama, Uygulama tekniği ,Tırnak ölü bir varlıktır,önemli olan alt deri kısmının beslenmesi ve hava alması, uygulamada tırnak kenarından 2 mm boşluk veriyoruz,hava almasını sağlayarak yıllarca kullanım sağlıyoruz.

JEL - KALICI OJE

İngiltere’deki merkezimizden gelen,Kaliteli kalıcı oje ELDE üç hafta AYAKTA 6 hafta kalan kalıcı oje uygulamamız. Yeni bir uygulamaya başlamadan önce mutlaka el manikürünün kalıcı ojeye uygun bir şekilde yapılması gerekir.

MANİKÜR

Elinizdeki et kısmının ve tırnağınızın çirkin görünen kısımlarınızın temizlenmesi.

PEDİKÜR

Konforlu Pedikür koltuğunda siz kahve ve çayınızı  içerken,ayak bakımınızı rahatlıkla yapılır.

SPA PEDİKÜR

Özel Jakuzi havuzunda doğal arganlar kullanılarak hem pedikürünüz yapılarak ayağınızdaki topuk, topuk altı nasır, batık, temizliği ve piling, scrub, mask kullanılarak 20 dakika ayağınıza uygulanan çin masajı.

SPA MANİKÜR

Elinizi doğal arganlı suya koyarak, masajlı uygulama manikür yapıldıktan sonra piling, cream, scrup uygulaması.
Sakin ve dingin bir ortamda, rahatlatıcı ve sakinleştirici müzik eşlinde, tütsü kokuları arasında ellerinizi güzelleştirmeye ne dersiniz?


İPEK KİPRİK

İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir.
İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir.
Rus uzman kadromuz, 3d limitsiz uygulama.

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı İngiltere ve İtalya’da LUXS CURVASOR lerde yapılan uygulama 10 yıllık Ukraynalı uzm. Doğal minerallerle cilt üzerindeki hücre temizliği, uv cihazlı göz altı morluğu, buharlı ozon uygulama, siyah nokta temizliği, mezoterapi solisyonlu uygulama, soğutma sistemli uv cihazlı ve antiage uygualama.

KAŞ KONTURU

Kaş kontur kıl tekniği uygulama İsviçre ve Almanya’da uygulama yapan microblading uzmanımız 10 yıllık tecrübesi Türkiye’de uygulama yapan bir kaç başarılı uzmandan biridir.